Agenter i Norden

Det kan av og til være vanskelig å ha oversikt over hvem som agent for hvilket merke eller hvem man skal snakke med når det gjelder import av et nytt merke. Nordic Bridal gir deg en liste over hvilke personer som representerer /er agent for de forskjellige merkene i Norden.

 

Noe du savner eller kanskje du skulle stått her, du også? Send en mail til editorial@bridalmagazinegroup.com

00-ingenbild

Firma: Moshe Badihi
Navn: Moshe Badihi
Representant for: Party Line
Telefon: +45 40877412
E-post: moshe@party-line.dk
Hjemmeside: www.party-line.dk

erikviborg

Firma: MH Agencies
Navn: Erik Viborg
Representant for: Très Chic Bridal, Tiffanys evening and proms & Carla Ruiz cocktails and evenings.
Telefon: +45 4013 1653
E-mail: ev@derenouard.dk
Hjemmeside:

lenebirkemand

Firma: Italia Design
Navn: Lene Birkemand
Representant for: Demetrios, Cosmobella, Oreasposa, Platinum by Demetrios – Destination Romance, Metropolitan, Eleni Elias evening & Demetrios evening.
Telefon: +45 22 25 10 31
E-mail: lbh@italiadesign.dk
Hjemmeside: www.demetrios.com

karinabartpedersen

Firma: WedTrade Sarl
Navn: Karina Bart Pedersen
Representant for: Divinema: atelieremelia.com, emmylondon.com och tiadorojewelry.com
Telefon: +33 674585414
E-post: karina@wedtrade.ch

helene

Firma: Nordic Agency Group
Navn: Heléne Beckeman, Tiina Rauhala & Janine Sahlin
Representant for: Justin Alexander bridal, Justin Alexander signature, Sincerity bridal, Sweetheart gowns, Lillian West, Morilee, MGNY, Ronald Joyce, Ronald Joyce occasion wear, Victoria Jane, Sofia Bianca, Morilee Prom, Morilee Bridesmades, Viscaya, Sticks’n stones, Randy Fenoli bridal, Modeca, Le Papillon by Modeca, JAZZ by Modeca
Telefon: +46 346738640 / +358 500775277
E-mail: orders@nordicagencygroup.com / info@nordicagencygroup.com / tiina@nordicagencygroup.com
Hjemmeside: www.nordicagencygroup.com

annegroelkam

Firma: Alkan Norge AS
Navn: Anne-Gro Alkan
Representant for: Ellis Bridals, Kelsey Rose
Telefon: 47 6494 6959 / +47 41 600 696
E-mail: alkannor@online.no
Hjemmeside:

maria-hedda

Firma: Nordic Bridal Agency
Navn: Hedda Wallin & Maria Aminoff
Representant for: Pronovias, Atelier Pronovias, Elie Saab, La Sposa, San Patrick, White One, Avenue Diagonal, Pronovias Fiesta, It’s my party och Pronovias Accessories (Sverige, Norge, Finland). Samt Rainbow Club i Finland.
Telefon: +358 50 3411304 / +358 40 7058381
E-mail: hedda@pronovias.es / maria@pronovias.es
Hjemmeside: www.nordicbridalagency.com

susannepeterbergbackman

Firma: Karin Halvors
Navn: Susanne Peterberg-Backman
Representant for: Karin Halvors
Telefon: +46 76 800 45 40
E-post: susanne@karinhalvors.se
Hjemmeside: www.karinhalvors.com

sebastiandiniz

Firma: Sebastian Diniz
Navn: Sebastian Diniz
Representant for: Affezione, Essense of Australia, Stella York, Martina Liana & Jesus Peiro
Telefon: +31 74 2670033
E-mail: sales@sebastians.eu
Hjemmeside:

carstendanielsen

Firma: Supreme Agency APS
Navn: Carsten Danielsen
Representant for: Ladybird (Skandinavien) och Emmerling (Danmark & Sverige)
Telefon: +45 2218 4602
E-mail: supreme@supreme-agency.dk
Hjemmeside: www.supreme-agency.dk

bjorn

Firma: Wedding Agent Scandinavia
Navn: Bjørn
Representant for: The Sposa Group, Paris: Miss Kelly, Divina Sposa by Elianna Moore, Miss Paris, Collector, Just for You, Kelly Star, Tiffanys: Jessica Grace, Bliss & Jarice.
Telefon: +45 20 74 65 12
E-mail: wedding.agent@mail.dk
Hjemmeside: www.wedding-agent.dk

frankib

Firma: Frank Ib Aps
Navn: Frank Ib
Representant for: Private Label by G (Kenneth Winston, Ella Rosa, Gallery og Colour)
Enzoani (Enzoani, Blue og Beautiful), Gudnitz Copenhagen
Telefon: +45 22 80 30 84
E-mail: frank@privatelabelbyg.com / fib@enzoani.com / frank@gudnitz.com

alicaeklow

Firma: Aspera Collections
Navn: Alicja Eklöw
Representant for: Aspera Collections
Telefon: +46708680184
E-mail: alicja@asperacollection.com
Hjemmeside: www.asperacollections.com

00-ingenbild

Firma: Kris AS
Navn: Dag och Laila Kristoffersen
Representant for: Kris AS
Telefon: +47 2255 8830
E-mail: laila@kris.no / dag@kris.no
Hemsida: www.kris.no

tovesaeland

Firma: Bröllopsbubblor AB
Navn: Tove Saeland
Representant for: Special Day (Skandinavien) & Emmerling (Sverige)
Telefon: +46 70 569 3858
E-mail: info@brollopsbubblor.se
Hjemmeside: www.bubblesluxury.se

annekatrinerantzau

Firma: LILLY A/S
Navn: Anne Kathrine Rantzau, Karin Gjelstrup, Heidi Carlsen & Ann Karina Rasmussen
Representant for: LILLY
Telefon: +45 7585 9955
E-mail: b2b@lilly.dk
Hjemmeside: www.lilly.eu/b2b

00-ingenbild

Firma: Cavaliere
Navn: Erland Fagernes Bottegård & Livar Askø (Norge), Frank Cramer (Danmark), Matex Oy (Finland)
Representant for: Cavaliere
Telefon: +47 95027844 / +47 95027844 / +4520412991 / +358 2 212 2100
E-mail: erland@eb-tekstilagentur.no / livar@lyse.net / info@crameragentur.dk / info@matex.fi
Hjemmeside: www.cavaliere.se

eric

Firma: Tailor Konfektion AB
Navn: Eric Anell & Martin Kjellman
Representant for: Tailor Men & Royal Black (Skandinavien) samt Bosweel (Sverige)
Telefon: +46 33 204440 (Eric) / +47 901 49 634 (Martin)
E-mail: info@tailor.se
Hjemmeside: www.tailor.se

kristianv

Firma: Victoria & Vincent
Navn: Kristian V
Representant for: Victoria & Vincent
Telefon: +358 44 239 6288
E-mail: kristian@victoria-vincent.com
Hjemmeside: www.victoria-vincent.com

dajanav

Firma: Abby Waits
Navn: Dajana Corkovic
Representant for: Abby Waits
Telefon: +46(0)76 340 40 98
E-mail: contact@abbywaits.com
Hjemmeside: www.abbywaits.com

karstenmikkelsen

Firma: Jolly-Tex ApS
Navn: Karsten Mikkelsen
Representant for: Jocko
Telefon: +45-21755204
E-post: km@jolly-tex.dk
Hjemmeside: www.jocko.dk

neilflatley

Firma: Linzi Jay
Navn: Neil Flatley
Representant for: Linzi Jay, Arianna Tiaras, Amanda Wyatt, George Anthony Bridal & Charlotte Balbier.
Telefon: +44 1254665104 / +44 07747774606
E-mail: neilf@linzijay.co.uk
Hjemmeside: www.linzijay.com

jenniewilliams

Firma: The Bridal Company Ltd
Navn: Jenny Williams
Representant for: Maggie Sottero, Sottero & Midgley och EbonyRose Designs
Telefon: +44 7917784641
E-mail: jwilliams@maggiesottero.co.uk
Hjemmeside: www.maggiesottero.com

olivermcknight

Firma: Hilary Morgan
Navn: Oliver McKnight
Representant for: Hilary Morgan, Shades Shoes, Warren York (Sverige)
Telefon: +44 1476 590 255 / +44 7818 430 969
E-mail: oliver@hilarymorgan.com
Hjemmeside: www.hilarymorgan.com

philcollins

Firma: Phil Collins Bridal
Navn: Phil Collins
Representant for: Phil Collins Bridal, Infinity Bridesmaids & Pure Bridal
Telefon: +44 7799 847 400
E-mail: philecfc@aol.co.uk
Hjemmeside: www.philcollinsbridal.co.uk

neilcooper

Firma: Romantica of Devon
Navn: Neil Cooper
Representant for: Romantica, Romantica bridesmaids, Opulence Bridal & Silhouette Bridal by Romantica
Telefon: +44 7921729031
E-mail: neilhcooper@outlook.com
Hjemmeside: www.romanticaofdevon.co.uk

louisesalih

Firma: Minerva Designs and Distribution
Navn: Louise Salih
Representant for: Eliza & Ethan
Telefon: +44 (0) 2080 128494 / +44 (0) 7511 859713
E-mail: louise@minervadd.co.uk
Hjemmeside: www.elizaandethan.com

stefanogentile

Firma: Rosa Clara
Navn: Stefano Gentile
Representant for: Rosa Clará, Aire, Luna novias, Alma novia, Adriana Alier, Martha Blanch, Marfil
Telefon: +34 646266438
E-mail: stefano.gentile@exponovias.es

annaperigo

Firma: Bianco Evento
Navn: Anna Perigo
Representant for: Bianco Evento
Telefon: +45 78 734 858
E-mail: service@bianco-evento.com
Hjemmeside: www.biancoevento.com

robbevignton

Firma: Mon Cheri Bridals
Navn: Rob Bevington
Representant for: Mon Cheri Bridals
Telefon: +44 1954 232102 / +44 7852 999079
E-mail: rob@moncheri-bridals.co.uk
Hjemmeside: www.mon-cheri.co.uk / www.sophiatolli.co.uk

No Comments Yet

Comments are closed

Bridal Magazine Group SE
Björbäcksvägen 9, 451 55 Uddevalla Tel: 0522-68 11 90 Fax: 0522-68 11 99 info@bridalmagazinegroup.com

Bridal Magazine Group SE 2013 (c) All rights reserved. Org.nr: SE 5171000119

Follow us